GERİ
GERİ

HAKKIMIZDA

Su hayat için vazgeçilmez en önemli doğal kaynaktır. Yaşamımız için vazgeçilmez olan bu doğal kaynağı her gün kullanmaktayız.  Yaşam için kullandığımız bu kaynağı basınçlı ve sürekli kullanıma

sunmak için ürettiğimiz hidroforlar en küçük yapıdan en büyük ticaret merkezleri ne veya fabrikalardan tatil köylerine kadar, yıllardır üretmekteyiz. Bu doğal kaynak ayrıca yangından korunmak içinde kullanılmakta ve şirketimiz tarafından her kapasitede yangın hidroforları üretilmektedir. Su aynı zamanda ısınmak için ısı enerjisini kalorifer kazanlarından radyatörlere taşıyan bir görevde görmektedir, şirketimiz her türlü devridaim pompası, transfer pompası ayrıca atık su pompasını satış programında bulundurmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünler şirketimiz garantisi altında olup müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir.

Yaşamın su kadar önemli belki de ikinci kaynağı enerjidir. Bu kaynağı kullanırken kesintiye uğraması yaşamımızı önemli derecede etkilemektedir. Şirketimiz bu soruna çare olarak sağlam, güvenilir her an çalışmaya hazır ETNAPOWER markalı sessiz jeneratörler üretmektedir.

Misyonumuz konutsal konfor ürünlerinde en uygun fiyat ile en geniş çeşidi ETNA markası altında,  müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yurt içi ve dışı müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Sonuç olarak şirketimiz yaşam için konfor cihazları üretmekte ve hayatı kesintisiz yaşamanız için de tamamlayıcı ürünler sunmaktadır.