GERİ
GERİ

HAKKIMIZDA

ALP POMPA TEKNOLOJİLERİ A.Ş, 35 yılı aşkın süredir, “pompa teknolojileri sektöründeki” bilgi  birikimi, uzman satış kadrosu, geniş ürün gamı ve Türkiye geneline yaygın 71 adet yetkili servis firması ile hizmet vermektedir.

 

Firmamız DUDULLU Organize Sanayi Bölgesinde, 4500 m2’ si kapalı, toplam 6000 m2’ lik müstakil bir alana sahip olup, Türkiye genelinde 500’ü aşkın bayii bulunmaktadır.

 

Ana markamız olan ETNA markası altında, in – line kuru rotorlu pompadan norm tipi pompaya, kademeli santrifüj tip pompadan (yatay-dikey) drenaj pompalarına, NFPA 20 ve TSEN 12845 normlarına haiz yangın hidroforlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

 

Mümessili olduğumuz İtalyan PENTAX Industries Spa. markası altında benzer şekilde, yatay-dikey çok kademeli santrihfüj pompalardan, evsel ve endüstriyel tip drenaj pompalarına, norm tipi pompadan dalgıç pompalara kadar uzanan ürün çeşitliliği mevcuttur.

 

ALP POMPA TEKNOLOJİLERİ A.Ş; geniş ürün gamı, uzman satış kadrosu, Türkiye geneline yaygın servis alt yapısı ile “bina tekniğine” yönelik komple çözüm sunmakta olup, pompa teknolojileri sektöründe güçlü bir partner olarak hizmetinize hazırdır.

 
Saygılarımızla,
ALP POMPA TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. A.Ş.